team 2017


07.03.2010 15:17:09
  • Mlčoch Jakub´96, Kunovice, kajak, junior

finalista regaty olympijských nadějí 2014, juniorský mistr ČR´14 a republikový medailista (K2, K4)´13, člen SCM, student Sportovní školy v Pardubicích, bývalý hokejista HC Uherské Hradiště

  • Pjajčíková Kateřina´96, Ostrožská Nová Ves, kajak, juniorka

juniorská finalistka ME (K2), bronzová olympijská naděje (K4), juniorská mistryně ČR (K2)´13 a republiková medailistka, členka SCM, studentka SOŠG ve Starém Městě, uživatelka kochleárního implantátu

  • Janík David´98, Uherské Hradiště-Sady, kanoe, dorostenec

finalista regaty olympijských nadějí 2014, dorostenecký mistr ČR (C1)´14 a republikový medailistka (C1), žák ZŠ Větrná v Uherském Hradišti-Mařaticích

  • Janošková Adéla´98, Veselí nad Moravou, kajak, dorostenka

dorostenecká republiková medailistka (K2)´14, žákovská mistryně ČR (K4)´12žačka ZŠ v Ostrožské Lhotě

  • Zalubil Jiří´00, Uherské Hradiště-Mařatice, kanoe, žák

mistr ČR (C1)´14, člen SCM, žák ZŠ Větrná v Uherském Hradišti

  • Pjajčík Michal´01, Ostrožská Nová Ves, kajak, žák

žák ZŠ v Ostrožské Lhotě

  • Pojezný Jan´01, Míkovice, kajak, žák

student Gymnázia v Uh.Hradišti

  • Húsková Veronika´01, Ostrožská Nová Ves, kajak, žačka

žákyně ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Kyselá Vendula´01, Kunovice, kajak, žačka

žákyně ZŠ U Pálenice v Kunovicích

  • Váverka Ondřej´02, Ostrožská Nová Ves, minikajak, benjamínci

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Húsek Josef´03, Ostrožská Nová Ves, minikajak, benjamínek B

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Pavlíček Michal´03, Chylice, minikajak, benjamínek B

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Daněk Jindřich´04, Chylice, minikajak, benjamínek C

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Váverka Filip´05, Ostrožská Nová Ves, minikajak, benjamínek D

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Prchlík Ondřej´05, Chylice, minikajak, benjamínek D

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Gavalová Nikola´05, Ostrožská Nová Ves, minikajak, benjamínka D

žákyně ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Podráský Richard´06, Tučapy, minikajak, benjamínek D

Tučapy

  • Janoška Štěpán´07, Veselí nad Moravou, minikajak, benjamínek D

žák ZŠ ve Veselí nad Moravou

členové přípravky:

  • Pojezný Vojtěch´04, Míkovice, benjamínek C

žák ZŠ Sportovní Uh.Hradiště, atlet Slovácké Slávie Uh.Hradiště

  • Knotek Daniel´07, Uherský Ostroh, benjamínek D

předškolák

  • Knotek Dalimil´07, Uherský Ostroh, benjamínek D

předškolák

příležitostní závodníci:

  • Pjajčík Vít´69, Ostrožská Nová Ves, kanoe, veterán

pedagog, trenér a předseda oddílu

  • Mazur Marek´70, Ostrožská Nová Ves, kajak, veterán

letecký technik, trenér oddílu

  • Pojezný Lubomír´74, Míkovice, kajak, veterán

elektromechanik

  • Kusák Bohumil´80, Ostrožská Nová Ves, kajak, muž

podnikatel a místopředseda oddílu

  • Pavla Martinková´84, Ostrožská Nová Ves, kajak, žena

finanční poradce, trenérka oddílu

  • Hatlák Filip´95, Ostrožská Nová Ves, kanoe, muž

juniorský republikový medailista (C4)´12, absolvent Obchodní akademie v Uh.Hradišti, student UTB ve Zlíně

ukončili/přerušili kariéru:

  • Konečný Josef´53, Ostrožská Nová Ves, kajak, veterán

natěrač

  • Machová Monika´91, Dukla Praha, kajak, žena

bronzová medailistka ME 23 (K2 1000m)´13, 11. na MS (K4)´13, několikanásobná finalistka světové univerziády, juniorská vicemistryně světa v maratónu (K2)´08, několikanásobná finalistka juniorských MS a ME (K1, K4), mistryně ČR, vítězka Českého poháru juniorek, studentka VŠE v Praze, jedna z deseti nejlepších sportovkyň Zlínského kraje 2014, druhá nejlepší sportovkyně okresu Uherské Hradiště 2008 a 2009

  • Mach Martin´93, Dukla Praha, kajak, muž

finalista ME 23 ´14, juniorský finalista ME (K2, K4), vítěz regaty olympijských nadějí (K2), juniorský mistr ČR (K2, K4)

  • Silnicová Klára´94, Ostrožská Nová Ves, kajak/kanoe, žena

juniorská finalistka ME (K4), juniorská mistryně ČR (K1, K2, K4)´12 a republiková medailistka, absolventka Sportovní školy v Pardubicích

  • Nikl Filip´95, Ostrožská Nová Ves, kajak, junior

olympijská naděje 2011, dorostenecký mistr ČR (K2), člen SCM, student SOU Mojmír v Uherském Hradišti

  • Zalubilová Karla´96, Uherské Hradiště-Mařatice, kajak, juniorka

juniorská mistryně ČR (K2)´13 a republiková medailistka (K2, K4), studentka Gymnázia v Uherském Hradišti

  • Girašek Michal´97, Ostrožská Nová Ves, kanoe, junior

juniorský republikový medailista (C2)´14, student SOU ve Veselí nad Moravou

  • Mazur Jakub´97, Ostrožská Nová Ves, kajak, junior

dorostenecký republikový medailista (C4)´12, student Gymnázia v Uh.Hradišti

  • Dušek Václav´98, Uherské Hradiště-Mařatice, kanoista, žák

žák osmiletého gymnázia v Uherském Hradišti

  • Petrželka Jakub´98, Uherské Hradiště, minikajak, benjamínek

žák ZŠ v Uherském Hradišti, tanečník

  • Húsek Martin´99, Ostrožská Nová Ves, mladší benjamínek

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Šlosárová Denisa´99, Ostrožská Nová Ves-Chylice, minikajak, mladší benjamínka

žačka ZŠ v Ostrožské Nové Vsi, krasobruslařka

  • Zumr Matěj´00, Ostrožská Nová Ves, minikajak, mladší benjamínek

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi, fotbalista

  • Lstibůrek Petr´00, Ostrožská Nová Ves, žák

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Skřivánková Hana´00, Uherské Hradiště, minikajak, mladší benjamínka

žákyně ZŠ Větrná v Uherském Hradišti

  • Mazurová Martina´01, Ostrožská Nová Ves, minikajak, benjamínka

žákyně ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Černá Alžběta´01, Kunovice, minikajak, benjamínka A

žákyně ZŠ U Pálenice v Kunovicích

  • Dufková Eliška´01, Kunovice, kajak, žačka

žákyně ZŠ U Pálenice v Kunovicích

  • Žaludek Daniel´02, Ostrožská Nová Ves, minikajak, benjamínci

student Gymnázia v Uh.Hradišti

  • Jurásek Tomáš´02, Ostrožská Nová Ves, benjamínek

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Gregor Rostislav´02, Ostrožská Nová Ves, minikajak, mladší benjamínek

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Herák Zdeněk´02, Ostrožská Nová Ves, minikajak, mladší benjamínek

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Hatlák David´02, Ostrožská Nová Ves, minikanoe, benjamínci

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Olšáková Diana´02, Kunovice, kajak, benjamínka A

žákyně ZŠ U Pálenice v Kunovicích

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Simerská Eliška´02, Veselí nad Moravou, benjamínka A

žák ZŠ ve Veselí nad Moravou

  • Jelének Radek´04, Ostrožská Nová Ves, minikajak, mladší benjamínek

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Žaludková Eliška´05, Ostrožská Nová Ves, minikajak, mladší benjamínka

žákyně ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Vrbík Jakub´06, Ostrožská Nová Ves

žák ZŠ v Ostrožské Nové Vsi

  • Zalubil Marek´06, Uherské Hradiště, benjamínek D

předškolák

<< <   1   > >>
Bleskovky

Flag Counter

<< <   1 2 3 ...   > >>
Akce
21. říjen 2017 -->>zbývá: 0 dnů

Běhej Valachy, Velké Karlovice více


23. říjen 2017 -->>zbývá: 2 dny

přihlášky Janovských 11 více


25. říjen 2017 -->>zbývá: 4 dny

O Partyzánský Samopal, OL více


Svátky a události
21. 10. 2017, svátek má Brigita.
slaví Martina Mazurová, bývalá členka kanoistické přípravky
Jméno: admin
Třiadvacetiletá kajakářka Klára Silnicová, juniorská finalistka ME po úspěších na dračích lodích získala zlaté medaile na mistrovství světa v raftingu v kategorii U23... Smajlík
Návštěvnost
Celkově:
Administrace
Login:

Password:
rychlostní kanoistika - dragonboating - turistika - rekreační sporty || založeno 1957 || Ostrožská Nová Ves, 687 22, tel:+420 607 677 778, eml: canoe.onv@gmail.com
windguru.cz || yr.no || pmo.cz || kanoe.cz || kanoe.sk || canoe-europe.org || canoeicf.com || tokyo2020.jp