mistři


29.07.2010 07:32:11
  • Kajakářky/Kayak women

Michaela ČELMÁKOVÁ (Chomutov)•Marcela FIFKOVÁ (Chomutov)•Eva HOCHSCHORNEROVÁ (Tatran Karlova Ves, SVK)•Jana PETRÁŇOVÁ (Tatran Karlova Ves, SVK)•Dita (STACHOVSKÁ) KRESAŇOVÁ (Sokol Hr. Králové, USK Praha)•Jana REICHOVÁ (Sokol Černožice)•Valentina SIMONETO (Veneto, ITA)•Lucie LAGOVÁ (Ostrožská Nová Ves)•Barbora BASOVNÍKOVÁ (Ostrožská Nová Ves)•Zuzana SIKOROVÁ (USK Praha)•Lucie RADOŇOVÁ (Lokomotiva Nymburk)•Romana HUDEČKOVÁ (Hranice)•Martina KOHLOVÁ (Vinohrady Bratislava, SVK)•Lucia KVETÁKOVÁ (Vinohrady Bratislava, SVK)•Lenka JIROUSKOVÁ (Sokol Černožice)•Barbora ŠVÁBOVÁ (KK Olomouc)•Lenka HROCHOVÁ (Kabelovna Děčín)•Irena JIROUSKOVÁ (Sokol Černožice)•Linda BARTOŠOVÁ (LS Brno)•Kateřina MACHÁLKOVÁ (Ostrožská Nová Ves)•Petra BASOVNÍKOVÁ (Ostrožská Nová Ves)•Tereza LUŇÁČKOVÁ (KK Týn nad Vltavou)•Adéla FRÝDOVÁ (KK Týn nad Vltavou)•Anna NEMÉTH (Godi Kajakegyesulet, HUN)•Katalin VARGA (Godi Kajakegyesulet, HUN)•Klára BALLOVÁ (Dynamo Pardubice ORK)•Šárka BORKOVCOVÁ (USK Praha)•Hana ŠVARCOVÁ (Dynamo Pardubice, Dukla Praha)•Barbara PRZYBYLSKA (POL)•Natasha GAJEWSKA (POL)•Magdalena SENDAL (POL)•Ivana KMEŤOVÁ (KRK Nováky, SVK)•Anna ADAMOVÁ (Dukla Praha)•Marcela ERBANOVÁ (Sl´ňava Piešťany, SVK)•Katarzyna WRÓBEL (Czechowice-Dziedzice, POL)•Joanna TARASEWICZ (Czechowice-Dziedzice, POL)•Monika MACHOVÁ (Ostrožská Nová Ves)•Lucie KRPATOVÁ (USK Praha)• Michaela FASNEROVÁ (KK Olomouc) )•Vlada KOSYTSKA (Kijev, UKR)•Marie BRAUNEROVÁ (KVS Hranice)•Klára SILNICOVÁ (Ostrožská Nová Ves)•Barbora PETROVIČOVÁ (Jablonec nad Nisou)•Lucia MIŠTINOVÁ (KRK Nováky, SVK)•Nikola ZATLKAJOVÁ (KRK Nováky, SVK)•Veronika MOKRÁ (KRK Nováky, SVK)Linda WESTPHAL (PSV Wien, AUT)•Lucia REPKOVÁ (TTS Trenčín, SVK)Verena LEICHTENMULLER (Linz, AUT)Marie Nela MARKOVÁ (Chomutov)Michaela REICHOVÁ (Černožice)Johanna RITSCHEL (PSV Wien, AUT)•Kateřina PJAJČÍKOVÁ (Ostrožská Nová Ves)•Beatrice SCARTEZZINI (Caldonazzo, ITA)•Agnese BARONI (Caldonazzo, ITA)•

  • Kanoisti/Canoe

Jan KLIMEK (Dukla Praha)•Martin PRCHAL (Přerov)•Marcel MAŘÍK (Přerov)•Arpád SÁNDOR (KKC Šamorín, SVK)•Petr POJEZNÝ (USK Praha, Ostrožská Nová Ves)•Zbyněk ONDRAČKA (Ostrožská Nová Ves)•Tomáš KŘIVÁNEK (Dukla Praha)•Pavel BEDNÁŘ (Dukla Praha)•Martin SUCHOMEL (Dynamo Pardubice)•Radoslav RUS (Dukla Trenčín, SVK)•Martin DOKTOR (Prosport Sezemice)•Jan MACHÁČ (USK Praha)•Waldemar FIBIGER (Dukla Praha)•Daniel BIKSADSKÝ (ŠKP Bratislava, SVK)•Boris JANKOVEC (Dukla Praha)•Petr ŠTĚRBA (USK Praha)•Karel KOŽÍŠEK (Dukla Praha)•Viktor JIRÁSKÝ (USK Praha)•Jaroslav BUNDA (Dynamo Pardubice)•Radim HROMÁDKA (Dynamo Pardubice)•Jaroslav SUCHÝ (Dynamo Pardubice)•Jakub ČERNÝ (KK Olomouc)•Mário OSTRČIL (Vinohrady Bratislava, SVK)•Martin MINAŘÍK (Ostrožská Nová Ves)•Tomáš KUSÁK (Ostrožská Nová Ves)•Petr KUBICEK (KG Neckarau, GER, USK Praha)•Pavol RUSNÁK (Sl´ňava Piešťany, SVK)•Tomáš JUTTNER (Přerov)•Libor ŠULÁK (Přerov)•Tomasz  SULKOVSKI (POL)•Mateusz RYNKIEWICZ (POL)•Petr FUKSA (Dukla Praha)•Filip KADLEC (Sokol Pražský)•L´ubomír HAGARA (KRK Nováky, SVK)•Martin BENEŠ (KRK Nováky, SVK)•Matej RUSNÁK (Sl´ňava Piešťany, SVK)•Jan HALDA (Prosport Sezemice)•Martin Egermaier (Prazdroj Plzeň)•Jakub JURENKA (KVS Praha)•Krzysztof ROZEK (Czechowice-Dziedzice, POL)•Jiří NĚMEC (TJ Dynamo Pardubice)•Lukáš KUTA (TJ Dynamo Pardubice)•Marek SPÁLENSKÝ (Prosport Sezemice)•Jan BRETT (Prosport Sezemice)•Jaroslaw BRUCH (Czechowice-Dziedzice, POL)•Antonio MARTIČ (Slavonski Brod, CRO)•Martin PLŠEK (Přerov)•Filip HATLÁK (Ostrožská Nová Ves)•Áron NAGY (PSV WIEN, AUT)•Vojtěch MAREŠ (MH Pardubice)•Tomáš BALHAR (KVS Hranice)•Phaophandee THAMMARAT (Thajsko)•Václav STEJSKAL (Žamberk)•Daniel KNAP (Tychy, POL)•Karol ROKOSZ (Tychy, POL)•Michal ĎURIŠ (KRK Nováky, SVK)•Jakub ĎURIŠ (KRK Nováky, SVK)•Grzegorz BRYŃSKI (Śląsk, POL)Andrej VRŠKOVÝ (TTS Trenčín, SVK)•Libor ŠULÁK (Přerov)•Jiří ZALUBIL (Ostrožská Nová Ves)•Antonín HRABAL (Kojetín)•

  • Kajakáři/Kayak men

Karel HRUDÍK (Ingstav Kojetín, UK Bratislava)•Kamil HRUDÍK (Ingstav Kojetín)•Petr HRUŠKA (Dukla Praha)•Jiří POLÍVKA (Dukla Praha)•Pavel REICH (Sokol Černožice)•Pavel HOLUBÁŘ (LS Brno, USK Praha, Přerov)•Zdeněk BOZDĚCH (KK a Prosport Olomouc)•Branislav ŠRÁMEK (Dukla Praha)•Radovan ŠIMOČKO (TTS Trenčín, Slovensko)•Bohumil KUSÁK (Ostrožská Nová Ves)•Michal LAGA (Dukla Praha)•Pavel  KUSÁK (Ostrožská Nová Ves)•Jan ANDRLÍK (Dukla Praha)•Luboš POJEZNÝ (Ostrožská Nová Ves)•Jakub ZEMAN (Liberec, Děčín)•Petr MOJŽÍŠEK (USK Praha)•Martin CHORVÁTH (TTS Trenčín, SVK)•Svatopluk BAŤKA (KVS Praha)•Filip ŠVÁB (KK Olomouc)•Lubomír NEMEC (ŠKP Bratislava, SVK)•Andrej WIEBAUER (ŠKP Bratislava, SVK)•Radek ZÁRUBA (USK Praha)•Tomáš JEŽEK (USK Praha)•Juraj TARR (ŠKP Bratislava, SVK)•Martin KOLANDA (KVS Praha)•Tomáš CHARVÁT (Děčín)•Jan SOUČEK (Dukla Praha)•Juraj DANKO (Vinohrady Bratislava, SVK)•Tomáš KAŇA (Inter Bratislava, SVK)•Matej KAČIC (Sl´ňava Piešťany, SVK)•Kristián TÓTH (TTS Trenčín, SVK)•Matej RUŠČÁK (TTS Trenčín, SVK)•Jiří KRAFT (Lokomotiva Nymburk)•Mario LIPOVAC (Slavonski Brod, CRO)•Tomislav LAZARIČ (Slavonski Brod, CRO)•Robby RUDAT (KC Dresden, GER)•Thomas LEHNERT (KC Dresden, GER)•Patrick MÜLLER (KC Dresden, GER)•Roy SCHICKDANZ (KC Dresden, GER)•Martin KUCIÁN (MH Pardubice)•Vojtěch MAREŠ (MH Pardubice)•Phaophat PIYAPHAN (Thajsko)•Filip VÝBORNÝ (USK Praha)•Jakub PETROVIČ (Jablonec nad Nisou, Dynamo Pardubice ORK)•David LADISLAV (KK Olomouc)•Martin MACH (Ostrožská Nová Ves)•Daniel POKORNÝ (Chomutov)•Martin SEIDL (USK Praha)•Tomáš CSOMA (Přerov)•Michal FUČÍK (Kadaň)•Tomáš SKLENIČKA (Kadaň)•Jakub ZAVŘEL (USK Praha)Petr VANĚK (Černožice)•Stefano ROSSI (Caldonazzo, ITA)•Matteo RAVANELLI (Caldonazzo, ITA)•Karel BRÁNKA (KK Olomouc)•

  • Kanoistky/Canoe women

Magda STANNY (Tychy, POL)•Eliška ŠLAMPOVÁ (Sparta Praha)•Eliška KOPANICOVÁ (Sparta Praha)•Barbora KUČEROVÁ (Přerov)•Sabina HERMÉLY (Přerov)•Lucia VALOVÁ (Moravany nad Váhom, SVK)Martina HAVRILOVÁ (Moravany nad Váhom, SVK)•Anna MIELNIK (Śląsk/Polsko)Sonia RUDOLFOVÁ (Prosport Sezemice)Eliška DVOŘÁKOVÁ (Prosport Sezemice)•Liga KARINA (Limbaži, LAT)•Tamara BALÁŽOVÁ (Moravany, SVK)•Lucia PROUZOVÁ (Moravany, SVK)•Silvia MORAVČÍKOVÁ (Moravany, SVK)•

  • Týmy/Clubs

Sl´ňava PIEŠŤANY, SVK (2001, 2002, 2003, 2004)•KRK DAK KIABA NOVÁKY, SVK (2000, 2005, 2013, 2014)• KVS PRAHA (2006)•KCK ŠAMORÍN, SVK (2007, 2008, 2011)•OK TJ OSTROŽSKÁ NOVÁ VES (2009, 2012)•TJ Slávia ŠPORTOVÁ ŠKOLA TRENČÍN, SVK (2010)•SK MORAVANY nad Váhom (2015)•KANOISTIKA KOJETÍN (2016)•

<< <   1   > >>
Bleskovky

Flag Counter

<< <   1 2 3 ...   > >>
Akce
Svátky a události
17. 12. 2017, svátek má Daniel.
před se narodil pardubický hokejista, mistr světa a hráč NHL František Musil
Jméno: admin
Navštívil nás Herwart, zkolil polovinu vzrostlé vrby za cílovým komplexem a bohužel se vyřádil i na velké dračí lodi, více na fcb....
Návštěvnost
Celkově:
Administrace
Login:

Password:
rychlostní kanoistika - dragonboating - turistika - rekreační sporty || založeno 1957 || Ostrožská Nová Ves, 687 22, tel:+420 607 677 778, eml: canoe.onv@gmail.com
windguru.cz || yr.no || pmo.cz || kanoe.cz || kanoe.sk || canoe-europe.org || canoeicf.com || tokyo2020.jp